Youtuber Youtube Hileleri, Abone Kasma, İzlenme Artırma Taktikleri

Youtube Abone Kasma, İzlenme Artırma, Takipçi Kasma, Yorum Artırma, Para Kazanma adına daha çok abone ve daha çok kazanç için herkesin aklından youtube videosu çekmek ve para kazanmak sıkça geçer oldu. Bazıları youtube’dan çok kolay para kazanıyor, kendilerine göre abone kasma ve hızlı para kazanma hileleri olduğunu biliyoruz. Youtube izlenmeye göre para verir.Bu nedenle Youtube’da video yayınlarken youtube en çok izlenen etiketler nelerdir bunları da dikkate alarak yayınlamakta fayda var. Bu etiketlere gelmeden önce bilinmesi gereken diğer şeyler var; youtube 1000 abone 4000 saat geçme yöntemi ve hileler.

  • HAFTALIK DÜZENLİ 100 YENİ ABONE KAZANMAK İÇİN 11. KURALI UYGULAYIN.

Peki bu hileler neler?

1. Aynı kategoriyi ilgilendiren diğer youtuberlarla grup kurmak.

– Örneğin edebiyatla alakalı bir kanalınız var, bu alanda başka kanallar da olduğunu biliyorsunuz onların takipçi kitlesi sizinkinden fazla veya farklı olabilir ama konu ortak olduğu için o kanalları takip edenlerin ilgisini sizin kanalınız da çekebilir ve sizin kanalınıza da abone olmak isteyebilirler bu açıdan aynı kategorideki diğer kanallarla etkileşim kurmak daima yararınızadır.

2. Yorumlara yapılan subliminal mesajlara dikkat ettiniz mi?

– Bazen fake hesaplardan büyük kanallarda videolar yayınlanır yayınlanmaz yorum yapanlar olur, işte bu ilk yorumları yapanlar gerçekten çok şanslılar tesadüfen mi ilk yorumu yapıyorlar yoksa bilinçli mi? iyi düşünün. Örneğin enes batur video yayınladığı andan itibaren milyon kişiye bildirim gidiyor ve aynı anda aynı sayfaya bakıyorlar işte aynı anda sizde ordayken bir adım öne geçmek için mutlaka yorum yapın. samimi yorumlar yazın takipçi kazanın. (direk beni takip edin yazarsanız kimse takip etmez bu konuyu araştırın)

3. Youtube Katogorilerinin neden önemi vardır?

– İçerik üretecekseniz tek bir kategoride öne çıkmak için savaşmak, her konuya dalmaktan iyidir. Bir insan her şeye hakim olamaz kendinize bir kategori belirleyin ve sadece o alanda içerik üretin.

4. Hiç düşündünüz mü youtuberlar neden sahte hesap açarlar?

– Çünkü en büyük hilelerden biridir bu Sahte hesaplardan hem kendi videolarını yüklüyorlar hem de beğeni yapıyorlar hem oynatma listesi oluşturuyorlar hem de başlık kelimelerini güçlendiriyorlar hemde önerilen videoları giriyorlar bu demek oluyor ki size önerim youtube da en çok tutulan orjinal başlıkları alın kopyalayın kelimeleri değiştirin ve ona yönelik içerik üretin mutlaka faydasını göreceksiniz.

5. Youtube video başlıklarını tam kontrol ettiniz mi?

– Bir önceki maddede belirtiğim konuya benziyor. Hızlıca büyüyen yeni youtuberlar Başlıkları diğer youtuberların en çok izlenen videolarından seçip başını sonunu ortasını değiştirerek kendi başlığı olarak kullanıyorlar yani başlıkların türevleriyle içerik üretiyorlar

6. İzlenme satın alırken niye seçenekler vardır?

Kimi proxy sisteminden Api desteği ile smm panel adı altında abone ve izlenim gönderir.
Kimi sosyal medyalardan abone olana abone olurum tarzında olurlar
Kimi web sitesi kurum altın jeton kontür tarzında tıklayarak veya ücret karşılığı hizmet alırlar.
Kimi web sitelerine sosyal medya hesabınızla üye olarak ücretli ücretsiz hizmet alırlar ytmoster tarzı
Kimi elinde gmail hesaplarıyla hizmet vermeye çalışır
Kimi spam kanal ve hit alan sitelerinden hizmet sağlar
Kimi adwords reklamlarıyla hizmet alır
Kimi grup lar kurarak karşılıklı hit kasarak yardımlaşma yapar
Kimi sahte kanallar oluşturarak etkileşim sağlar
Kimi fenomen hesaplardan kanal tanıtımı reklamı ile hizmet alır
Kimi web blog ve formlardan link çıkışı yaparak trafik sağlar
Kimi doğal kendi halinde seo uyumlu yaparak etkileşim sağlar
Kimi karşılıklı link çıkışlarıyla sağlar

7. Niye abone satın alırlar?

– Çoğunuzun zorlandığı ve yapamadığı ilk 1000 abone ve 4000 saat olayı gerçeği ile karşılaşmaktadır. Buradaki maksat her önüne gelen içerik üreticisi olmanın önünü kesmektir.
Gerçekten bu işi meslek ve sanat haline getirecek kişileri ayırt etmek için ve deneme yanılmalarla yaptığı içeriklerdeki hataları kaliteyi etkileşimi talep ve arzları anlamaları ayrıca yaptıkları işi bilinçli ve kurallar içinde yapılmasını amaçlamaktadır.
Bazılarımız bot abone ve izlenim satın alırlar. Bu ilk süreç gerçekten yeni başlayanlara bir zulüm ve işkence gibi gelmektedir 6 ay belki 2 yılda gelebilir ama bilen için çok basittir.
Bot alımları kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Bu api sistemi web sitelerinden üyelik adı altında sosyal medya hesaplarından giren kişilerin bilgileri havuza düşer bu havuzdan da elindeki kullanıcı sayısına göre api satışı yapılmaktadır. Api satın alanlarda yazılımlarla kişilere hizmet sağlar ama kimsenin ruhu bilem duymaz.Birçok yöntemleri var.

8. Kanal açıklamasının önemi nedir.

– Kanalınızın hakkımızda bölümü oraya yazacağınız alıntı veya kopya olmayan tamamen kendinize ait özgün yazı yazmalısınız. Kanalınızın içeriği hakkında ve çekeceğiniz video etiketlerini de bir seo blog tarzı yerleştirmeniz sizin kanallar kategorisinde yer alan kelimelerinizde kanal olarak gösterecek olup çektiğiniz videolar ile de bir bağlantı kurmuş olup seo açısından önem arz etmektedir. Ekleyeceğiniz tamamen doğal bir yazı sizi güçlendirir. Hakkımızda bölümünü mutlaka doldurun ama unutmayın yazı size özgün biçimde hazırlanmalıdır. Seo uyumlu yazı nasıl yazılır? makalesini mutlaka okuyun.

9. Açıklama kısmına neden video linkleri koyarlar

– Videolarınızın açıklama bölümüne koyacağınız en önemli konular.
a.başlığınızı bir makele gibi yazıp vurguladığınız kelimeyi en az 3 kere yaymanız gerekmektedir.
b.sosyal sitelerinizle diğer hesaplarınızı güçlendirmeniz
c.önceden hazırladığınız videoların benzeri veya türevlerini en az 3-5 video ile desteklemeniz (bu sağ önerilenlerde diğer videolarınızın çıkmasını sağlar)
d.oynatma listelerinizden 3-5 tanesini vurgulamanız oradaki videolarınıza güncel tutmanızı ve öneriler için destek sağlamaktadır
e.ufak dokunuşlarla özgün hale getirip içine anahtar kelimelerinizi blog tarzında ifade etmeniz
f.kanalıma abone olun yorumlarınızı beğenilerinizi bekliyorum tarzında güzel bir mesajla güçlendirmeniz
g.yaza biliyorsanız videonuzun konusunu kısa özet şeklinde yazmanız doğal aramalarda çıkmasını güçlendirir
h.etiket koymak istiyorsanız 3-5 geçmemek kaydıyla kelimede arama trafiğinizi arttıra bilirsiniz.

10. İlk 3 günün önemi ve sırrı nedir

İlk gün sistem abone sayınıza göre aramalarda ilk sayfada olur. Video yüklendikçe sıralama değişir filtre bölümünde 3 farklı seçenek vardır.
1.doğal arama: oturmuş kanallar-izlenme oranı yüksek olanlar-seo uyumlu seçilmiş kanallar-hit trafik sağlayan sıralamaya girebilir.
2.yükleme tarihi: abone sayısı yüksek-sürekli güncel içerik üreten bu kategoride
3.sıralama ölçüsü: yeni kanal kendilerini bu kategoride görür.
Diğer aramalar zaten özelliğe göre sıralar, sizin önem vereceğiniz 1 olmalı
İlk Gün alacağınız trafik youtube tarafından değerlendirilerek size yakın konularda çıkmanızı sağlar alacağınız trafik gerçek ve doğal kulanıcı ise %75/%100 izlenim alırsanız ve o videoyu birde kişiler beğenip paylaşıyor yorumda yapıyorsa trendlere ve önerilen videolara girer. %50/%75 oranında ise benzer katogorilere sokar ve aramalara sokar %25/%50 ise yani 2. seçenekteki eşdeğer kanallarda çıkarısnız ama günü birliktir. %1/%25 bu 3. seçenektir çok emek vermeniz gerekir.

11) Takibe Takip Kuralı gereği BURAYA tıklayıp kanala abone olun, son videoya bir yorum bırakın ve sizden önce yorum yazanlara abone olun.

Şuan bulunduğunuz sayfa günlük 300 kişinin üzerinde bir gösterim almaktadır bu nedenle 11. Altın kuralı uygularsanız;

  • 1 Hafta içinde 100 Yeni Abone,
  • 2. Hafta 300 yeni abone almış olacaksınız. Katlanarak Gidecek.
  • UNUTMAYIN siz abone olup yorum yazarak hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz ama çok abone kazanacaksınız. Bu işlemi kazanmak için ekilen küçük tohumlar olarak düşünebilirsiniz tohumu ekin ve kazanmayı bekleyin.
Bu İçeriğe Puan Verebilirsiniz
[Toplam: 7 Ortalama: 4]

“Youtuber Youtube Hileleri, Abone Kasma, İzlenme Artırma Taktikleri” üzerine 16 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.