Youtube’da Abone Çoğaltmanın Yolları

Youtube’da Abone Çoğaltmanın Yolları

Youtube Abone ve İzlenme Kasma, 4000 Saat 1000 Abone Nasıl Geçilir ? Abone nasıl kasılır? Bu yazımızda tüm bunlara cevap bulacaksınız.

Youtube’da benzer başlıklarla yüklenmiş onlarca video var çoğu sıfır aboneden geldikleri durumu paylaşıyorlar çeşitli taktikler veriyorlar uzun uzun roman gibi ballandıra ballandıra anlatıyorlar peki kaç tanesi gerçek sırrı paylaşıyor? Bana kalırsa çoğu farkında olarak yada olmayarak yaptıkları şeyi paylaşmıyorlar uzun zamandır yaptığım araştırmalarıma göre hazırladığım bu yazıda sizlere içerik hazırlarken dikkat edilmesi gerekenlerden bahsettim,

Kanalınızı açtınız abone sayınız 0 olduğunu varsayıyorum;

  • KALİTE: Hızlı başlayıp çabuk sıkılmayın ilk etapta haftada 3 dikkat çekici video içerik hazırlayın. Sınırlı sayıda hakkınız varmış gibi ama kaliteli videolar hazırlayın.
  • KONU SEÇİMİ: Kanalınızda bir kitleye hitap edin, konu çok önemli genel olarak bir konunuz olsun, sıfırdan enes batur olmak için çalışmayın kucuk adımlarla en iyi bildiğiniz en iyi yapabileceğiniz konular seçin.
  • VİDEO BAŞLIĞI: İçeriğinizi hazırladınız yayına geçeceksiniz başlığı öyle bir seçmelisiniz ki içeriğinizle ilgili arama yapanlar sizi mutlaka bulsunlar. Videonun Başlığı konunun amacını özetleyen mutlaka 1 Anahtar Kelimeyi İçermelidir. Eğer mümkünse Video Başlığı Anahtar Kelime ile Başlamalıdır. 1-2 kelimeden fazla En Az 3-4 Kelimeden Oluşmalıdır. En Fazla 65-66 Karakterden Oluşmalıdır.
  • VİDEO İÇİ BAĞLANTI:Anahtar kelimeniz yada video konusu her neyse ona göre bir video hazırladıysanız onun linkini yeni videonuz içinde vermelisiniz ve açıklama bölümüne eklemelisiniz bu tek taşla çift kuş vurmak gibidir izleyici kanalınıza gelip videonuzu izlerken merak edip diğer videonuzu da izlemeli.
  • AÇIKLAMA:İçeriğimizde yani videomuzla alakalı açıklama bölümünde En Az 300-400 Kelime bulunmalıdır. Videodaki etiket sayısı duruma göre 2-3-5 defa kullanılabilir. Etiketlerden bir kısmı video açıklamasının İlk 100 Kelimesi Arasında Bulunmalıdır. Video açıklamasında bulunan önemli kelimeler, önemli kelime ve kelime öbekleri sözcük tamlamaları etiket olarak eklenmelidir.

İçeriklerinizi bu kriterlere göre hazırlarsanız 4000 Saat 1000 Abone’yi 2 ila 6 ay arasında geçeceğinize emin olabilirsiniz ondan sonra sayı daha hızlı katlanarak gidecektir.

Bunlara ek olarak mutlaka Youtube Hileleri adlı makeleyi mutlaka incelemelisiniz.

Bu İçeriğe Puan Verebilirsiniz
[Toplam: 4 Ortalama: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.