İnstagramda Takipçi Kasmak, Sayfa Büyütmek, Takipçiyi Çoğaltmak

instagram’da takipçi arttırma nasıl yapılır? Bunu yaparken Nelere dikkat etmeli ve kimleri takip etmeliyim? Instagram’da %100 gerçek ve aktif Ücretsiz Takipçi kasabileceğiniz instatakipci sitesi var mı? instagram Takipçi Hilesi Nedir? Instagram Beğeni Hilesi takipçi kasma en aktif instagram türk takipçi arttırma siteleri var mı?

Bu yazımızda tüm bu soruların cevabını bulacaksınız. İlk önce Doğru bildiğiniz yanlışlardan bahsedeceğim, bunlardan birincisi “instagram Takipçi Hilesi” adı altında sizlerden şifre isteyen siteler. Gerçekte böyle bir uygulama kesinlikle yok öncelikle bunu bilmelisiniz. Sizden şifre isteyen bir sistem varsa o siteden hemen ayrılmalısınız çünkü takipçi sayısı artırmak yerine eldeki hesabınızı çaldırabilirsiniz yada beğeni, paylaşım hakkını 3. kişilere devretmiş olabilirsiniz böylece başkaları sizin adınıza sınırsız beğeni, takip yada paylaşım yapabilirler. Bu tuzak sitelere girmeyin dikkat edin, bu tuzak sitelerden bazılarını sizlerle paylaşacağım ama hemen hemen birbirine benzer isimlerle yüzlerce site var piyasada…

instagram’da takipçi arttırma nasıl yapılır?

Tuzak sitelere güvenmememiz gerektiğini anladıysak devam edelim. Takipçi artırmak biraz emek biraz da sabır işidir. Takipçi sayısını artırmak için yapılması gerekenleri sıralayacak olursak;

1) hashtagler kullanın; paylaşımınız ne olursa olsun, hikaye, gönderi vb. hepsinde daima gündemde olan güncel olan insanların ençok konustukları bir etiket ve paylaşımla alakalı olan bir diğer etiketi mutlaka birlikte kullanın. Bu yöntem paylaşımınızla alakalı kişilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Hastag kullanırken abartmamaya özen gösteriniz max 7 etiket iş görecektir. Unutmayın herşeyin fazlası zarar.

2) başkalarıyla etkileşim; Her şey bir anda olmuyor, emek etmelisiniz, oturduğunuz yerden siz kimsenin paylaşımını beğenmezseniz kimseyi takip etmezseniz insanlar da sizinle ilgilenmezler size ulaşamazlar bu nedenle sayfanızla alakalı kişi yada firmaları beğenin güzel yorumlar bırakın, böylece sizin hedef kitleniz olan kişiler sizi farkedecekler bir şekilde sizi görecekler size ulaşmak isteyeceklerdir. Başka gönderileri beğenmek sizi küçültmez aksine size değer katar.

3) web site; web siteniz yoksa website açarak firmanıza/sayfanıza değer katın, sitenizi ziyaret edenler olacaktır sitenize sosyal medya adreslerini linklerini bırakarak ulaşılabilirliği artırın.

4) maximum etkileşim; facebookunuz yoksa hemen açın, twitter da açın, ve mümkünse bu kullanıcı adlarını instagramda kullandığınız isimlerle aynı olacak şekilde açın, insanlara her platformda aktif olduğunuz imajını vereceksiniz ki insanlar sizinle daha çok ilgilensin ve böylece google’da bilinirliğiniz artacak sizi arayanlar size daha kolay erişim sağlayacaktır.

5) rakipleri takip etmek; sizinle aynı doğrultuda yayın yapan başka instagram sayfaları mutlaka vardır, o sayfalarla arkadaş olmaktan çekinmeyin, hatta o sayfaların takipçi listesindeki hesaplara da istekler atın, istekleriniz ard arda ve yüzlerce olmamalı aksi halde sayfanız kapanabilir kısıtlanabilir makul ölçüde istekler atın örneğin A sayfasındaki 5 takipçiye B sayfasındaki 10 takipçiye günlük istek atabilirsiniz. Başarı bir anda gelmez, zamana yayarak ve uzun süreli yapın. Bu yöntem hedef kitle kazanmak için kullanılan en güzel yöntemdir.

İnstagramda açılan bir sayfayı doğal yollarla büyütmek işte bu altın adımlarla mümkündür. Harici uygulamalar daima üzücü sonuçlar doğuracaktır.

Bu İçeriğe Puan Verebilirsiniz
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.